Kolejna edycja projektu „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”.

W dniach 15-17 marca 2019 korzystaj z usług turystycznych z 50% rabatem w obiektach na terenie Polski! Więcej informacji mogą Państwo uzyskać na stronie: www.polskazobaczwiecej.pl. Willa Pastel, jako obiekt hotelowy oferuje Państwu pokój jednoosobowy oraz pokój dwuosobowy z rabatem 50% od standardowej ceny pokoju! Oferta jest limitowana – stąd nie zwlekaj i zarezerwuj pobyt już

Przeczytaj więcej

Odkrywamy tajemnice Włoch

Tradycyjne dania przygotowane z włoskich produktów, regionalne wina sprowadzane bezpośrednio z włoskich winnic oraz regionalna muzyka  Wieczorki włoskie w nowej odsłonie  Co miesiąc będą mogli Państwo poznać kuchnię oraz zwyczaje panujące w poszczególnych rejonach Włoch. Zapraszamy serdecznie!

Przeczytaj więcej

Weekend za pół ceny

To już piąta edycja projektu „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Willa Pastel dołącza się do projektu i oferuje Państwu pokój jednoosobowy oraz pokój dwuosobowy z magicznym rabatem 50% od standardowej ceny pokoju!

Przeczytaj więcej

Sezon na świeże kurki – czas start!

Sezon na świeże KURKI czas zacząć! Zapraszamy na dania z dodatkiem świeżej kurki. Korzystaj póki są dostępne!

Przeczytaj więcej

Zapraszamy na soczyste steki

Wakacje w pełni, a jak wakacje to grill, a jak grill – to soczyste steki. Zapraszamy na świeże steki z grilla; polędwica, rostbef, antrykot – wybierz ten,który lubisz najbardziej. Do tego polecamy lampkę czerwonego wina!

Przeczytaj więcej

Dania z czarną truflą dostępne w naszej restauracji!

Jako jedyna restauracja we wschodniej części Polski w swoim menu oferujemy dania ze świeżą czarną truflą! Dodatkowo, możecie Państwo u nas zakupić świeżą truflę prosto z gorącej Italii, aby poeksperymentować we własnej kuchni.

Przeczytaj więcej